urzadzenia do parzenia kawy

gaijin

Temat: Transformers '2007
człowiek jest taki niepraktyczny, że zawładnął całą planetą, ale spoko. powtarzam: roboty są zaprojektowane kretyńsko. to są na boga maszyny bojowe, a nie urządzenia do parzenia kawy. dwa: film powinien być mroczny, brutalny i dozwolony od lat 18. Wniosek: wyewoluowały. taa... fajna ewolucja, co działa wstecz :)
Źródło: forum.film.org.pl/viewtopic.php?t=1263Temat: Import z USA - urządzonko do parzenia kawy
Import z USA - urządzonko do parzenia kawy   Witam Forumowiczów, Czy ktoś mógłby mi pomóc i podpowiedzieć jakie cło obowiązuje na importowane z USA urzadzenia do parzenia kawy - urządzenie nie jest na prąd, jest to w zasadzie dzbanek z sitkiem i filtrem, który zalewa się gorącą wodą. Próbowałam szukać wg kodów TARIC i wyszło mi, że 0%, ale chciałam się upewnić. Z góry dziękuję za informację.
Źródło: celnicy.pl/showthread.php?t=5297


Temat: Dla smakoszy małej czarnej - komentarze
Zainteresowanych dobrą kawą informuję, że dziś widziałem w Lidlu te włoskie urządzenia do parzenia kawy ciśnieniowo, na gazie, czy płycie elektrycznej w cenie 19.99. Są tak na 1-2 filiżanki kawy a ich smak i aromat nie ma sobie równych. Przy okazji nie jestem zainteresowany reklamą, tylko mam taki sprzęcik i wiem co z niego leci.
Źródło: klub.senior.pl/showthread.php?t=3905


Powered by WordPress, © gaijin